Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense AX3120G ,3.1.2 Ch., 360W, BT, Dolby Atmos, Black
Насладете се на аудио изживяване на едно ново ниво със страхотната аудио система Hisense AX3125H. Невероятният 440-ватов звук на аудио системата изпълва стаята с масив от 7 високоговорителя. Освен около вас, невероятното аудио ще бъде над вас и навсякъде около вас. Страхотният звук ще звучи навсякъде около вас, благодарение на 7-те високоговорителя и Dolby Atmos, така че да ви осигуряват невероятно саунд саунд изживяване. Независимо дали играете на любимите си игри, гледате любимия си филм или шоу или слушате музика, благодарение на Dolby Atmos всяко ваше любимо съдържание ще бъде подобрено. Високоговорителите на Hisense AX3125H ви осигуряват невероятна максимална аудио мощност от 440 W, а супер мощният субуфер ви помага да почувствате силата на всяка нота и звук. Мощните високоговорители на тази аудио система ви обгръщат в 3D аудио за изпълващ стаята звук, който осигурява наистина завладяващо аудио изживяване. С HDMI eARC, Hisense AX3125H може да се свърже към вашия телевизор чрез единичен HDMI кабел (включен в комплекта), да се свърже безжично чрез Bluetooth и да управлявате и двете с едно дистанционно.
| Брой канали | 3.1.2 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 360 W (40W x6 Soundbar + 120W Subwoofer) |
| Субуфер, тип | Subwoofer Speaker Size 6.5" |
| Интерфейс | Optical In, AUX, USB |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| HDMI | HDMI In, HDMI Out, (HDMI eARC) |
| Звукови режими | Powerful bass; Music, Movie, News, Sport, Night, Game, AI Mode |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Soundbar: Full Range x5, tweeter x1, Subwoofer: 6.5" x1 |
| Честотен обхват, Hz | 40 Hz - 20 KHz |
| Консумация, W | 35W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | Remote Control |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | - |
| Размери, mm | Subwoofer: 214 x 294 x 304 mm; Bar: 920 x 90 x 60 mm |
| Тегло, kg | Subwoofer: 5.2 kg; Bar: 2.9 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Display LED Screen |
| Аудио формати | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS:X, DTS Virtual :X |
| Формати на декодиране | WAV, WMA, MP3 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.