Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Wireless Gaming Mouse Zircon 500 G2 10000dpi, White
Genesis Zircon 500 е безжична гейминг мишка, която ви дава свободата да се движите свободно, без притеснение от заплитане на досадни кабели. Мишката разполага със специален софтуер, който ви дава възможността да записвате макроси и има пет програмируеми бутона. Освен това мишката разполага с 300 mAh батерия, която може да се зареждате, докато използвате мишката чрез USB кабел. Безжичният й USB нано приемник ви осигурява силна безжична връзка в рамките на 10 метра, което ви гарантира максимално удобство по време на игра. Zircon 500 има прецизен оптичен сензор, който ви позволява да извършвате плавни и прецизни движения. В допълнение може да избирате между множество DPI нива, стигащи до 10000 DPI, и да ги променяте мигновено по време на игра. Прецизността на тази мишка се допълва от висококачествените PTFE плъзгачи, които ви позволяват още по-плавни и прецизни движения, независимо от повърхността и подложката под мишката. Тази мишка е снабдена с висококачествени Huano Purple суичове, които издържат на до 90 милиона натискания. В допълнение ергономичната й форма ви гарантира удобна употреба независимо колко дълго играете любимите си игри.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless 2.4 GHz |
| Интерфейс | Wireless with USB receiver |
| Резолюция, dpi | 10 000 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | 5 |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 122 x 63 x 39 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 52 g |
| Други | Supported Operating Systems: Android, Linux, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.