Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL T125BT WHT Wireless in-ear headphones
Вече 70 години JBL е отговорен за прецизния и впечатляващ звук, който може да намерите във всички големи помещения за забавление по света. Тези слушалки ви гарантират същото качество звук, с безпогрешна точност и отличен бас! JBL TUNE 125BT са висококачествени безжични слушалки, които са перфектният избор за ежедневното ви слушане на музика и говорене по телефона. Те издържат на до 16 часа употреба и могат да бъдат заредени само за 2 часа. Те имат ултра леко тегло и кабел, който не се оплита, което ви гарантира максимален комфорт, дори след часове на носене. Освен това те имат магнити, които ви гарантират, че слушалките няма да висят неудобно, когато не ги използвате. Тези слушалки поддържат връзка с няколко устройства и ви позволяват да сменяте източника на аудиото, така че да сте сигурни, че никога няма да пропуснете важно обаждане. Освен това слушалките може да бъдат използвани за достът до смарт асистента на телефона ви. Слушалките разполагат и с удобни бутони, които ви позволяват да управлявате обажданията и музиката си супер удобно и ефикасно.
| Тип | In-ear |
|---|---|
| Тип на свързване | Bluetooth 5.0, 2.402GHz-2.48GHz |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Enjoy wireless calls and manage your music hands free |
| Време за работа на батерия | Polymer Li-ion Battery (3.7V, 120mAh), Maximum play time (hours) 16 |
| Време за зареждане | Charging time (hours from empty) 2 |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Цвят | White |
| Други | Driver size: 8.6mm |
| Чувствителност, dB | 96 dB |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.