Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL T205 CRM In-ear headphones
JBL T205 са висококачествени жични слушалки, които ви осигуряват кристално ясен звук и аудио с отлично качество. Те са леки, удобни и изключително компактни. Независимо от малките си размери и компактния си дизайн, те разполагат с 12.5 мм драйвери, които ви гарантират безпогрешен звук със силен и дълбок бас. Слушалките разполагат с ергономични тапи за уши, които ви осигуряват максимален комфорт и удобство по време на употреба. Тези слушалки имат лек плосък кабел, който не се оплита и ви гарантира безпроблемна употреба. Освен това слушалките разполагат вграден микрофон и с бутон, който ви позволява да контролирате функциите им с лекота и удобство.
| Тип | In-ear |
|---|---|
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm jack, male |
| Микрофон | Bulit-in Microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Цвят | White/Chrome |
| Дължина на кабела, m | 1.18 m |
| Други | JBL Pure Bass Sound, Tangle-free flat cable, Comfort-fit ergonomics earbuds, Premium metalized ear-housing, Soft carrying pouch; Dynamic Driver: 12.5mm |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.