Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM 300 BLK Hybrid wired over-ear gaming headset with flip-up mic
Гейминг слушалките JBL Quantum 300 са перфектният избор за всеки запален геймър, който иска да бъде в центъра на действието на любимите си игри. Те разполагат с 50 мм неодимови драйвери, които ви осигуряват точен и завладяващ звук. Кристално ясния звук ще ви помогне да се слеете с играта и да чуете дори най-малкия детайл във всяка гейминг ситуация. Слушалките разполагат с модерен JBL QuantumENGINE PC софтуер с усъвършенствани алгоритми, който ви предлага невероятно реалистично звуково изживяване и пълно потапяне във действието около вас. JBL Quantum 300 разполагат с 3.5мм жак, който е съвместим с PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Mobile, Mac и VR. Удобната лента за глава и меките възглавниците за уши от мемори пяна ви гарантират, че може да играете в продължение на часове по удобен и комфортен начин. Слушалките разполагат с подвижен микрофон, който изолира страничните шумове и ви позволява да комуникирате с вашите съотборници безпроблемно.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Directional Microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Volume control |
| Дължина на кабела, m | Headset (1.2m) + USB audio adapter (1.5m) |
| Цвят | Black |
| Други | Weight: 245g |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 100dB SPL @1kHz/1mW, Microphone sensitivity: -40dBV @ 1kHz/Pa |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.