Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SW271C, 27" IPS, 5ms, 3840x2160 4K, Photographer Monitor, 99.9% AdobeRGB, 90% P3, HDR10/HLG & 24/25/30p, AQCOLOR, Paper Color Sync, Puck G2, 1000:1, 16 bit 3D-LUT, 300 cd/m2, HDMI x2, DP, USB Type-C PD60W, USB 3.1 Hub, Card Reader, Height Adj. 150mm
BenQ SW271C е висококачествен 27-инчов монитор, който ви осигурява едно ненадминато визуално изживяване. Той е идеалният избор за всеки фото и видео редактор, тъй като ви помага да се насладите на една реалистична картина с безпогрешни по точност цветове. Мониторът разполага с технологията BenQ Uniformity, която ви предлага прецизни и равни цветове с балансирана яркост по цялата му повърхност. Благодарение на тънките си рамки, този монитор ви дава възможността да работите на два монитора едновременно, без компромис в вашето визуално изживяване. BenQ SW271C ви гарантира уникално точни цветове, тъй като всеки монитор е калибриран още преди да дойде при вас. Освен това той разполага с престижния статус на валидиран монитор от Calman и Pantone. Този монитор е съвместим с форматите HDR10 и HLG и ви позволява да преглеждате HDR ефекта по време на процеса по редактиране. Мониторът разполага с IPS технология, която ви осигурява точни цветове и коректно предадени изображения, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Широкият ъгъл на видимост от 178° ви осигурява отлично зрително изживяване и ви гарантира отлична видимост, независимо от ъгъла под който гледате екрана.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C PD60W |
| USB хъб | USB 3.1 Hub |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 40 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 65.9 x 36.2 x 50.3 (63.0) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1552 x 0.1552 mm |
| Стандарти | Verified by CalMAN, Pantone Validated |
| Честота H/ V | 27 - 140 kHz/24 - 76 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.