Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ ZOWIE XL2540K, 24.5", 240Hz, FHD, e-Sports, XL Setting to Share, Quick Access Set., S Switch, Black eQualizer, Color Vibrance, LBL, Shield, 1000:1, 320 cd/m2, HDMI 2.0 x3, DP 1.2, USB 2.0x1,Headphone jack, Pivot, Swivel, Tilt, Height adj., VESA
BenQ Zowie XL2540K е висококачествен 24.5-инчов гейминг монитор, който ви гарантира безупречно гейминг изживяване. Той разполага с множество функции, които ви осигуряват по-голяма гъвкавост по време на игра и подобрено представяне на виртуалното бойно поле. Той има ултра висока 240 Hz честота на опресняване, която ви гарантира безупречна картина без досадно накъсване и забавяне. Освен това той е снабден с ексклузивната Dynamic Accuracy (DyAc) технология, която намалява замъгляването при бързи действия на екрана и ви позволява да реагирате по-бързо в динамични гейминг ситуации. Основата му е специално проектирана, така че да заема по-малко пространство като същевременно с това ви гарантира перфектна стабилност при употреба. Това позволява на геймърите да оползотворят свободното пространство на бюрото си по-ефективно, както и да се наслаждават на по-голяма свобода при движенията си по време на игра. Освен това имате възможността да регулирате височината, наклона и завъртането на монитора като по този начин имате пълен контрол над позицията му. BenQ Zowie XL2540K разполага с технология, която увеличава видимостта на тъмните сцени без да се нарушава целостта на светлите тонове, а технологията Color Vibrance ви позволява да регулирате цветовете и тоновете според специфичните си игрови предпочитания. Този монитор има уникален дизайн, който е проектиран с мисъл за всеки гейминг фен. Рамката на панела му има страхотен дизайн и е изключително издръжлива. Това ви гарантира спокойствие и самочувствие, когато носите монитора със себе си на гейминг партита или състезания.
| Размер на екрана, inch | 24.5" (62.23 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 320cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 3 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | 5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 20 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 57.1 x 20.0 x 33.6 (52.1) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.28 x 0.28 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.