Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 G5 AIO Intel Core i7-13620H (up to 4.9GHz, 24MB), 16GB DDR5 5200MHz, 512GB SSD, 27" FHD (1920x1080) IPS AG, Intel UHD Graphics, WLAN, BT, 5MP Cam, KB, Mouse, Luna Grey, Monitor Stand, DOS, 3Y Onsite
Lenovo ThinkCentre Neo 50a е мощен компютър тип всичко в едно, който ви осигурява подобрен работен процес и по-подредено работно пространство. Той е специално проектиран за модерните работни места, които разчитат на хибридният тип работа. Изпитайте подобрено управление на задачите си и по-голяма ежедневна продуктивност с този страхотен компютър от Lenovo. Неговите вградени функции като Modern Standby и опционален Microsoft CoPilot, съчетани с цялостен AI асистент, смесват иновациите с рутинните операции. Интегриран с Office 365, CoPilot може да автоматизира повтарящи се задачи, да оптимизира данни и много повече в стандартните приложения, които използвате ежедневно. Нещо повече, този компютър позволява споделяне на дисплей, което насърчава задачи за съвместна работа – просто свържете лаптопа си през входния HDMI порт, за да се насладите на аудио-визуалните изображения на големия Neo 50a дисплей. Lenovo ThinkCentre Neo 50a е винаги готов за действие. Той се предлага с опционална защита ThinkShield – цялостен пакет от решения за сигурност, който защитава данните, осигурявайки ви цялостна защита. Вграденият фърмуер Trusted Platform Module (fTPM) криптира вашата критична информация, предотвратявайки пробиви в сигурността. Освен това Lenovo Vantage внимателно наблюдава вашите данни и дейността на самото устройство, като ви предупреждава за компютърни проблеми, подозрителни WiFi връзки и други.
| Серия | ThinkCentre Neo |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core 7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 2.40 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Монитор | 27" (68.58 cm) FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB |
| Web камера, MP | 5.0MP |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG codec, Speakers 3Wx2, Microphone 2x, Array |
| Мрежа | Integrated 100/1000M, Intel Wi-Fi 6 AX201, 11ax 2x2 + BT5.2 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2, 1 USB 2.0, 1 USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| HDMI порт | 1 HDMI, 1 HDMI-out |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | USB Calliope Keyboard, Black, Bulgarian, USB Calliope Mouse, Black |
| Windows OS | - |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 19.2 x 47.3 cm |
| Цвят | Grey |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.