Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ExpertCenter, PN42-SN063AV, Mini dekstop PC, Intel N100, RAM 4G, PCIE 128GB G3 SSD, Wi-Fi 6 AX201 (Gig+) (2x2) + BT5, Windows 11 Pro ETD(MM3), Black
| Серия | ExpertCenter |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Alder |
| Процесор | Intel Alder Lake-N Quad-Core N100 0.8 GHz, 6 MB cache |
| Памет, GB | 4GB |
| Памет, слотове | up to 16GB 3200MHz, 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 128GB G3 |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | - |
| Мрежа | 2.5G Ethernet, 10/100/1000/2500 Mbps, INTEL Wi-Fi 6 + BT5.0(2*2) |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | Support: 128GB~2TB M.2 2280 NVMe PCIe 3.0 x 4 SSD |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen1 Type-A, 3 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Audio Jack, 1 Mic |
| Разширителен порт | 1 Configurable port (options: COM, VGA, DisplayPort 1.4, HDMI, USB Type-C w/DP 1.2) |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 12.8 x 13.2 x 5.8 cm |
| Цвят | Black |
| Чипсет | Integrated |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.