Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G2412F, 23.8", Rapid IPS, 1ms, 180Hz, AG, FHD 1920x1080, Flat, 16:9, Adaptive-sync, NIGHT VISION, Anti-Flicker, LESS BLUE LIGHT, Frameless, 300nits, 1000:1 , 2x HDMI (2.0b), 1x DP (1.2a), Tilt, VESA, 36M
MSI G2412F е висококачествен монитор, който ви позволява да играете любимите си игри на върха на гейминг възможностите ви. Създаден с технология за адаптивна синхронизация, MSI G2412F може да синхронизира честотата на опресняване на дисплея с вашия графичен процесор, така че да се насладите на изключително плавен геймплей. Бъдете уверени в себе си, дори по време на най-оспорваните е-спортни състезания и мачове. Този монитор разполага с IPS панел, който елиминира изкривяванията на изображенията и ви осигурява минимални промени на цветовете, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Освен това този тип панели ви осигуряват кристално чиста картина с оптимизирани цветове и яркост. Този монитор има 23.8-инчов FHD 1920x1080 дисплей, ултра бърза 180Hz честота на опресняване и панел с 1 мс време за реакция, които ще ви помогнат да подобрите геймплея си на виртуалното бойно поле, а вашата игра ще бъде по-добра от всякога. Супер тесните рамки на дисплея и лесната промяна на наклона му ще ви накарат да забравите за реалността около вас и да се потопите в любимите си игри изцяло. MSI Optix G2412F разполага с технология, която намалява вредното за очите ви трептене, като по този начин имате възможността да се наслаждавате на любимите си игри в продължение на часове, без да се притеснявате за зрението си.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | Rapid IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Frameless Design |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.2 x 23.2 x 42.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Други | Kensington Lock |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Честота H/ V | 66.4~208.7KHz / 48~180Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.