Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G274QPF E2, 27", Rapid IPS, 1ms, 180Hz, AG, WQHD 2560x1440, Adaptive-Sync, DisplayHDR 400, NIGHT VISION, 400 nits, 1x DP(1.4a), 1x USB Type C (DP Alt, PD 15W), 2x HDMI (2.0b), Heigh Adj. 130mm, Frameless, PIP/PBP, Vesa 75, 9S6-3CC29H-210
Визуализирайте победата си с този невероятен 27-инчов гейминг монитор. MSI G274QPF E2 разполага с WQHD 2560x1440 резолюция, 180 Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, които ви дават конкурентното предимство, от което се нуждаете, за да победите опонентите си. Благодарение на технологията Adaptive-Sync, този монитор може да изравни честотата на опресняване на дисплея с вашия GPU за ултра-гладък геймплей. Бързият IPS дисплей предоставя на геймърите ултра бързо време за реакция от 1ms GTG, което значително ще намали появата на замъгляване на екрана. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. Този геймърски монитор разполага с WQHD панел, който поддържа разделителна способност до 2560x1440. Панелът му е със съотношение 16:9, което дава възможността на геймърите да разглеждат по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и да вземат превес над останалите си конкуренти. MSI G274QPF има по-голямо цветово покритие в сравнение с обикновените монитори. Цветовете и детайлите на играта ще изглеждат по-реалистични и завършени, което ще допринесе за пълното ви потапяне в света на любимите ви игри. Когато се наслаждавате на любимите си игри никога не трябва да правите избор между накъсан геймплей или счупени кадри. С този страхотен гейминг монитор никога няма да се налага да правите подобен избор. Той ви гарантира плавна производителност без артефакти и гейминг изживяване на едно ново ниво.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | Rapid IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -45° ~ 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Рамка | Frameless Design |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 19.6 x 40.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Честота H/ V | 90.9~242.4 KHz / 48~170 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.