Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MPG 271QRX QD-OLED, 26.5", 360Hz, 0.03ms, WQHD 2560x1440, Oled Care 2.0, Fanless Design with Graphene, ClearMR 13000, KVM, Mystic Light, AI VISION, 250 nits, 1500000:1, 100M;1, DP (1.4a), 2x HDMI (2.1), Type-C (DP alt. PD 90W), USB HUB, Adj.Stand 110
MSI MPG 271QRX QD-OLED е страхотен 26.5-инчов гейминг монитор, който разполага с WQHD панел, който поддържа резолюция до 2560x1440. Иновативната QD технология на MSI, съчетана с най-новата OLED панелна технология ви гарантира, че този монитор ще ви предаде картина с оптимално добро качество и с невероятно висок контраст при гледане. Този монитор разполага с панел с утра бърза 360Hz честота на опресняване и 0.03ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MPG 271QRX QD-OLED идва с вградено гейминг приложение, което ви позволява да персонализирате и да настройвате най-добрите режими на монитора с клавиатура и мишка по много лесен начин. Вградената му USB Type-C връзка с мощност от 90 W ви позволява лесно да се свързвате към и да зареждате вашите устройства. Този монитор разполага с OLED Care 2.0 – функция, която съчетава няколко услуги за грижа и за намаляване на влошаването на състоянието на OLED екрана. Друго предимство на монитора е, че той ви осигурява отлично охлаждане без да разполага с активен охлаждащ вентилатор, благодарение на дизайна си . Това ви гарантира ефективно и безшумно разпръскване на топлината, което допълнително удължава живота на панела.
| Размер на екрана, inch | 26.5" (67.31 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | QD-OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 0.03ms |
| Честота на опресняване, Hz | 360Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C (DP alt.) w/PD 90W |
| USB хъб | 2 USB 2.0 Type-A, 1 USB 2.0 Type-B |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Рамка | Frameless Design |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.0 x 24.2 x 42.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2292 x 0.2292 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.