Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense 32" S5Q, Full HD 1920x1080, QLED, 220 nits, HDR, HLG, DTS HD, Light Sensor, Dolby Audio, Smart TV, WiFi, WiFi Direct, 2xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, White
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2x 8W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 2 HDMI, 2 USB, 2 RF, CI+ |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 73.9 x 17.2 x 46.4 cm |
| Цвят | White |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.