Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Philips 34B2U6603CH, 34" Curved 1500R VA WLED, 3440x1440@120Hz, 4ms GtG, 550cd m/2, 4000:1, 50M:1DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, SoftBlue, 5Wx2, Tilt, Height Adjust, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
LED дисплеят VA на Philips използва авангардната технология MVA (Multi-domain Vertical Alignment), която ви предоставя свръхвисок статичен контраст за още по-живи и ярки изображения. Той се справя с лекота със стандартните офис приложения и е особено подходящ за снимки, сърфиране в интернет, филми, игри и сериозни графични приложения. Неговата оптимизирана технология за управление на пикселите ви осигурява свръхширок ъгъл на гледане от 178/178 градуса, което води до отчетливи изображения. DisplayHDR 400 със сертификат от VESA предоставя значителен напредък след нормалните SDR дисплеи. За разлика от други „съвместими с HDR“ екрани истинският DisplayHDR 400 произвежда удивителна яркост, контраст и цветове. С помощта на глобално затъмняване и яркост от най-малко 400 нита изображенията оживяват с ясно забележими акценти и едновременно с това включват по-дълбоки и по-наситени черни цветове. Той предоставя по-пълна палитра от богати нови цветове, което ви осигурява визуално изживяване, завладяващо сетивата ви. Мониторите за десктоп предлагат персонално изживяване, подхождащо си с извивката им. Извитият екран предоставя приятен и ненатрапчив завладяващ ефект, който се фокусира върху самите вас и мястото, на което сте застанали. Тези дисплеи Philips осигуряват изображения CrystalClear, UltraWide Quad HD от 3440 x 1440 пиксела. Използвайки висококачествени панели с висока гъстота на пикселите, широки ъгли на гледане от 178/178 градуса, тези нови дисплеи ще вдъхнат живот на изображенията и графиките ви. Форматът UltraWide 21:9 позволява по-висока продуктивност с повече място за сравнение и повече видими колони в електронни таблици. Независимо дали сте взискателен професионалист, който се нуждае от изключително детайлна информация за CAD-CAM решения, или финансов гений, който работи с огромни таблици, дисплеите от Philips осигуряват изображения CrystalClear. Повишете комфорта на видео конференциите с тази функция. Чрез регулиране на уеб камерата назад и напред с 30 градуса потребителите вече могат удобно да се обаждат и да присъстват на срещи от всяка позиция, която поискат. Тази подобрена с изкуствен интелект функция е идеална за провеждане на видеоконференции с много участници. Когато един или повече участници се присъединят към изгледа на уебкамерата, подобрената с изкуствен интелект функция автоматично ще коригира и мащабира, за да побере всички членове на екипа в рамката. По същия начин, когато участниците напуснат изгледа на уебкамерата, подобрената с изкуствен интелект уебкамера ще се коригира по съответния начин, което я превръща в идеалния инструмент за продължителни заседания, както и за разговори в рамките на екипа.
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 550cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Infinity DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Thunderbolt 4 downstream port (15W) |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB 3.2 Type A |
| Наклон | -5° ~ 30° |
| Хоризонтално завъртане | -180° ~ 180° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 180 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 31 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.7 x 28.1 x 57.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23175 x 0.23175 mm |
| Стандарти | CB, CE Mark, EPA, TUV/GS, TUV Ergo, TCO 9,0, FCC Class B, ICES-003 |
| Честота H/ V | 30 - 190 kHz/48 - 120 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.