Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2420PT, 23.8" IPS LED, 5ms, 2560x1440 QHD, Designer Monitor, 100% sRGB, CAD/CAM mode, ECO sensor, Flicker-free, LBL, 1000:1, DCR 20M:1, 8 bit, 300cd/m2, VGA, HDMI, DVI-DL, DP, USB, Speakers, Height Adj., Swivel, Pivot, Tilt, Black
Дизайнерският монитор BenQ предлага абсолютно прецизни цветове и ултра детайлна висока резолюция за обезпечаване на всяка стъпка към блестящата работа, като превръща дизайнерските мечти в реалност. 2K QHD (с 2560x1440) резолюцията предлага извънредна яснота на фините детайли и дълбочина на фините текстури, оптимизирани за визуално интензивна работа с анимация, визуални ефекти, графики и снимки. Като предлага отличен контраст за линии и форми в технически илюстрации, CAD/CAM режимът акцентира върху най-добрите детайли, за да създаде невероятна ефективност на дисплея в Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA или друг софтуер за дизайн. Режим „Анимация“ увеличава яркостта на тъмните зони, без да преекспонира ярките региони. Режим „Анимация“ предвижда 10 нива на яркостта на дисплея, за да се изведе всеки детайл ясно при всякаква студийна светлина. Широк диапазон от корекции на височина, наклон, пивот, щрих и завъртане персонализират Вашата работна станция за перфектно удобство. Когато се използва в портретен режим, интелигентният сензор за ориентация на екрана на BL2420PT автоматично завърта изходното съдържание, за да покаже изображенията в пълен контекст. Уникалната технология за намалена синя светлина на BenQ е предназначена за филтриране на вредна синя светлина, ефективно намаляване на умората на очите и дразнене. Без трептене премахва трептенето при всички нива на яркост и ефективно намалява умората на очите.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | DVI-DL |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB 2.0 Downstream; USB 2.0 Upstream |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | Screen pivots 90 degrees from landscape to portrait |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 56.3 x 24.0 x 39.5 (52.5) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Headphone Jack, Audio Line In, Animation mode, CAD/CAM mode, Eye Protector, ECO sensor, Auto Pivot, Factory Calibration Report |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.205 x 0.205 mm |
| Стандарти | Energy Star 6.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.