Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 25BG400 25" Odyssey G4, IPS, 240 Hz, 1 ms GTG, 1920x1080, 400 cd/m2, 1000:1 Contrast, Eco Saving Plus, Flicker Free, AMD FreeSync Premium, Black Equalizer, DP, 2xHDMI, Headphone Jack, Black
Samsung 25BG400 е невероятен 25 инчов гейминг монитор, който ще ви помогне да разгромите опонентите си на виртуалното бойно поле. Честотата на опресняване от 240 Hz ви помага да се справите с всяка гейминг ситуация без да се притеснявате от досадно забавяне или накъсване. Освен това широкият му ъгъл на видимост от 178°/178° ви осигурява по-добро зрително поле и ви помага да запазите лазерния си фокус, дори по време на интензивни и сложни игрови ситуации. IPS панелът на монитора ви гарантира, че всяка картина ще има точни и ярки цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана и светлината около вас. Отличното контрастно съотношение 1000:1 ви позволява да виждате опасните предмети и противници с по-голяма яснота. Черните тонове са по-дълбоки, белите цветове по-ярки, а всички тонове по-средата – по-отчетливи. Дори когато противниците ви се крият в тъмното вие ще може да ги забележите навреме. Технологията FreeSync Premium елиминира накъсването на изображенията и ви гарантира изключително плавен и бърз геймплей. Насладете се на любимите си игри както никога досега!
| Размер на екрана, inch | 25" (63.50 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms GtG |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega DCR |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -3° ~ 22° |
| Хоризонтално завъртане | ± 15° |
| Вертикално завъртане | ± 92° |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.9 x 24.5 x 55.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker Free, Black Equalizer, Adaptive Picture, Ultrawide Game View, Kensington standard slot, Headphone Jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2832 x 0.2832 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.