Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ LU960UST, DLP, BlueCore Laser, Ultra Short Throw, WUXGA 1920x1200, Brightness 5200AL, Super high contrast 3,000,000:1, 2D Keystone and Corner fit, HDbaseT. Rec.709 92%, HDMI 2.0 4K compatible, 1080P EDID Switch, Dust Proof Engine, 24/7 Hours Operati
BenQ LU960UST е ултракъс фокусен проектор, който ви помага да презентирате с лекота, дори в помещения с малки размери. Този проектор има ултракъс фокус, който елиминира досадните сенки и отблясъци по екрана и помага на зрителите да се фокусират върху съдържанието на екрана по-ефективно. Той разполага с WUXGA 1920x1200 резолюция, която ви осигурява кристално ясни и ярки изображения с отчетливи детайли и цветове. Този проектор разполага с лазерна технология, която ви гарантира надеждно прожектиране от всеки ъгъл. Опциите за динамично инсталиране като въртенето на 360° и портретните приложения ви позволяват да прожектирате върху тавани, стени, подове и наклонени повърхности. BenQ LU960UST разполага с впечатляващо контрастно съотношение от 3,000,000:1 и с 5000 лумена яркост, които ви гарантират картина безпогрешно точни цветове и ярки детайли. Ако пожелаете може да свържете до три проектора заедно и да прожектирате 3D съдържание от един единствен компютър. Този проектор разполага с двойни цветни колела, които постигат точни цветове с до 92% Rec.709 цветово покритие. Чрез увеличение на цветовите съотношения и чистотата на RGBY цвета, проекторът подобрява сатурацията на цветовете значително, а вие може да се насладите на визуализации с безпрецедентно качество. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://projectorcalculator.benq.com/
| Технология | Laser, DLP Single 0.48" WUXGA |
|---|---|
| Яркост, lumens | 5 200 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 000 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1200 |
| Размер на екрана, inch | 100" ~ 150" (254 - 381 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:10 (6 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 37 dBA (Normal), 35 dBA (Eco) |
| Късофокусен | Ultra short-throw ratio (Throw Ratio 0.25) |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | Audio input (Mini Jack), PC (D-sub 15pin), Display port, HDBaseT (Control / Display), LAN RJ45 , USB Type Mini B, DC 12V Trigger(3.5mm Jack), RS232 In (D-sub 9pin), 3D Sync in, USB-A (Power 5V/1.5A), Wired Remote input |
| Изходи | Audio output (Mini Jack), Monitor output (D-sub 15pin), 3D Sync output |
| HDMI | HDMI output, 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 20,000/38,000/70,000 hours (Normal/Eco/Dimming) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 48.0 x 47.3 x 15.7 |
| Тегло, kg | 12 kg |
| Цвят | Black |
| Лампа, W | Laser diodes |
| Други | Security Bar,Kensington anti-theft lock; Keystone Correction: Vertical: ±30°,Horizontal: ±30°; Rec.709 92%, Blank to True Black, 4K Compatible,DICOM Mode, 360° and Portrait Projection,Corner fit, Custom Lightsource Mode, Dust Proof Engine, Dynamic Dimmin |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.