Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 65" 65Q8F QLED Smart 4K Ultra HD 50Hz Model 2025 Black
Наслади се на безгранично забавление със Samsung Vision AI. AI процесорът на Samsung помага за оптимизиране на всяко зрително и звуково изживяване за 4K телевизори. Технологията Real Quantum Dot предоставя най-добрата ни картина досега. Със 100% цветови обем Quantum Dot взема светлината и я превръща в спиращи дъха цветове, които остават верни при различни нива на яркост. С вграден интелигентен хъб, твоят телевизор може да свързва и управлява смарт устройства – дори тези, които изискват съвместимост с Matter и HCA. Можеш да получаваш и известия за твоите устройства направо на екрана, включително 3D карта, която показва цялата ти интелигентна домашна система с един поглед. Получи оптимално изживяване при гледане, като лесно регулираш позицията на телевизора по желание с регулируемата стойка. Идеална е и за поставяне на саундбар отдолу.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Tizen Smart TV |
| Честота, Hz | 50Hz |
| Тунер | DVB-T2CS2 |
| Аудио | 20W, 2ch, Q-Symphony, Object Tracking Sound, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound, Active Voice Amplifier |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB-A, CI slot, RF in, Anynet+, Digital audio output (Optical) |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 85 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 145.1 x 27.0 x 89.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 300 mm |
| Други | Remote control TM2360E; Q4 AI processor |
| Smart асистент | Bixby |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.