Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony Headset MDR-EX15LP pink
Sony MDR-EX15LP са невероятни жични слушалки, които ви осигуряват перфектна функционалност и аудио с невероятно качество. Тези слушалки имат 9 мм неодимови възбудители, които ви осигуряват мощен и балансиран звук. Те са предлагат в разнообразни цветове, които може да изберете според цвета на музикалния си плейър. Sony MDR- EX15LP имат издръжлив и лек кабел с дължина 1,2 м и идват в комплект с удобни, надеждно прилягащи силиконови вложки за уши.
| Тип | In-ear |
|---|---|
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm gold-plated L-shaped stereo mini jack |
| Микрофон | - |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 8 Hz - 22 KHz |
| Цвят | Pink |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Чувствителност, dB | 100dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm (1KHz) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.