Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim PMT-15 4K Portable Touchscreen Monitor 15.6" 4K Ultra HD Metal Housing
Преносимият 4K сензорен монитор Verbatim ви предоставя ново измерение както за работа, така и за забавление. Можете да го използвате като втори екран за вашия лаптоп, когато пътувате или правите индивидуални презентации, както и като голям допълнителен дисплей за телефона, таблета или преносима гейминг система. Компактен и универсален, преносимият монитор ви осигурява максимална гъвкавост за по-висока продуктивност и забавление в движение. Чувствителният и интуитивен тъч екран с 10-точкова мултитъч функционалност позволява плъзгане, превъртане, влачене и мащабиране, за да изпълнявате задачите си по-ефективно. Това е идеално решение за преодоляване на ограниченията на единствения екран извън офиса, разширявайки визуалното ви пространство навсякъде и по всяко време. С възпроизвеждане на 16,7 милиона цвята в Ultra HD 4K, този модел използва IPS технология за по-детайлна, по-прецизна картина и широк ъгъл на видимост на своя 16:9 екран. Вградената стойка позволява да настроите монитора под удобен за вас ъгъл, подобрявайки комфорта и продуктивността. Дисплеят включва HDR технология, която значително разширява контраста и цветовия диапазон, придавайки повече дълбочина на изображението и осигурявайки впечатляващо зрително изживяване. Мониторът се свързва чрез USB-C, което означава, че захранването, данните и видеото се предават само с един кабел. Достатъчно е да го свържете към лаптоп, Mac, таблет, телефон или конзола и можете да започнете да споделяте екрани. В комплекта ще откриете и HDMI кабел, а за работа през HDMI е включен и необходимият адаптер за захранване - всичко, което ви трябва, в една кутия. Лекият и тънък преносим сензорен монитор лесно се побира в повечето чанти за пътуване. Със своя здрав и издръжлив алуминиев корпус и включения неопренов защитен калъф, той е идеалният спътник за всяко пътуване.
| Размер на екрана, inch | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Glare |
| Сензорен дисплей | 10-point multi-touch with G+G technology |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 6ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB-C (supporting DisplayPort Alt Mode) |
| USB хъб | 1 USB-A 2.0 |
| Наклон | 0° ~ 85° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Aluminium |
| Енергиен клас | A |
| Консумация, kWh/1000h | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 35.7 x (0.6)1.2 x 21.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | - |
| Други | 3.5 mm Audio jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.05975 x 0.17925 mm |
| Стандарти | Low blue light |
| Честота H/ V | 60Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.