Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
ZyXEL IAP500BE, BE5000, Dual Radio 2x2 MU-MIMO, PoE+ (802.3at), Industrial AP, DIN Rail mounted Standalone/Nebula Cloud Managed, DC Power
| Скорост | 2.4GHz: 688 Mbps; 5GHz: 4324 Mbps (MU-MIMO) |
|---|---|
| Антена | Two 2.4GHz/5GHz detachable antennas |
| Интерфейс | 1 x 1/2.5GbE LAN |
| Стандарти | IEEE802.11 be/ax/ac/n/g/b/a |
| Сигурност | Encryption: WEP, WPA, WPA2, WPA3; IEEE 802.1X/ RADIUS authentication; Access management: L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection |
| Захранване | PoE (802.3at): power draw 24W; DC input: 12V-48V redundant dual input; IEEE 802.3at: Unrestricted, IEEE 802.3bt: Unrestricted |
| Размери, mm | 125 x 130 x 35 mm |
| Тегло, g | 646 g |
| Други | Din rail mount; Networking: IPv6, VLANs, WMM, U-APSD |
| Управление | Nebula cloud-managed, Controller-managed, Standalone; Web UI/CLI; SNMP |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.