Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST Gemi 2.0 Speaker RGB Black
Trust Gemi 2.0 са стилни и компактни тонколони, които ви осигуряват богат звук и дълбок бас, когато използвате вашия компютър или лаптоп. Те имат пикова мощност от 12 W (6 W RMS), което ви дава възможността да възпроизвеждате музика, игри и филми с висококачествен звук. Освен това те имат компактни размери, което ви позволява да ги поставите на бюрото си безпроблемно, дори в случаите, когато нямате много свободно място. Trust Gemi 2.0 работят с всеки компютър или лаптоп и се захранват от USB, което означава, че можете да инсталирате тонколоните много лесно. Просто свържете 140-сантиметровия USB кабел и 3,5-милиметровия кабел за аудио връзка и те вече са готови за употреба. Те не изискват допълнително захранване чрез ел. контакт. След като ги включите, тонколоните ще светнат в предварително настроени RGB цветове. Можете да включвате или изключвате тонколоните и да регулирате силата на звука им с бутона, разположен в предната им част. Те ще бъдат перфектното цветно аудио допълнение към всяко бюро!
| Високоговорител, тип | 2.0 Satellites, 4 Ohm |
|---|---|
| Брой високоговорители | 2 |
| Контрол на звука | Easy to reach volume control at the front |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | 3.5mm Audio input and USB powered: no wall power needed |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 12W peak power (6 Watt RMS) |
| Захранване, тип | Wired (1.4m Power cable, 1.4m Audio cable, 0.9m Satellite cable) |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 85 x 132 x 95 mm |
| Тегло, g | 401 g |
| Цвят | Black |
| Други | LED illumination with automated colour cycle; Works with every PC/laptop |
| Размер на високоговрителя, mm | 40 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.