Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Acer Projector Vero XL2530 Laser,1080p(1920x1080), 4800ANSI Lm, 50 000:1, HDMI x 2, 1.3 Optical zoom, Stereo mini jack x 1, DC out(5V/1A USB Type A), USB 2.0 (Type A) x1, RS232 x 1, 1x15W Speaker, White
Acer Projector Vero XL2530 е идеалният мултимедиен проектор за всеки потребител, който очаква перфектни резултати и който иска да предпази природата. Този проектор има Full HD 1080p (1,920 x 1,080) резолюция, контрастно съотношение 50,000:1, 4800 ANSI lumens и един вграден 15W високоговорител. Проекторът Acer Vero XL2530 е страхотен избор за потребители, които се интересуват от запазването на околната среда, без да се налага да правят компромис с производителността си. Този проектор ви осигурява висококачествено прожектиране с ниска поддръжка. Неговият светлинен източник без живак не изисква никакви смени и предлага до 30 000 часа живот от неговата високоефективна лазерна светлинна технология. С оптичен двигател с рейтинг на защита IP6X и възможности за 360-градусово прожектиране, Acer Vero XL2530 дава допълнителна гъвкавост за различни цели в различни среди. Спестяващата място външна част на проектора също е съставена от 50% PCR пластмаса и 100% рециклируема хартия, което в крайна сметка намалява общите разходи и въздействието върху околната среда. Моля, вижте подробна информация относно прожекционните разстояния и размерите на екрана на следния линк: https://www.acer.com/ac/en/US/content/acer-projection-calculator
| Технология | Laser |
|---|---|
| Яркост, lumens | 4 800 ANSI Lumens |
| Контраст | 50 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 15W |
| Шум при работа, dB | 26 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.3x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | - |
| Входове | RS232 (D-sub), USB (Type A 2.0) |
| Изходи | PC Audio (Stereo mini jack), DC Out (5V/1.5A, USB Type A), Share output port |
| HDMI | 2 HDMI 1.4b (Video, Audio, HDCP) |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 28.6 x 21.6 x 11.6 |
| Тегло, kg | 2.9 kg |
| Цвят | White |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.