Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC 16T3EA, 15.6" IPS WLED, 1920x1080@60Hz, 4ms GtG, 250cd m/2, 700:1, 50M:1 DCR, USB-C 3.2x1
Усетете пълна свобода на работа с преносимия монитор 16T3EA, резолюция 1920х1080, USB-C захранване и функция за автоматично завъртане. Този USB-C дисплей осигурява ярки визуални ефекти в движение. Интегрираната му стойка осигурява комфорт и удобство, докато функцията за автоматично завъртане регулира ориентацията. Този монитор е лек и мултифункционален, което го прави идеален избор за продуктивност навсякъде и по всяко време. По-тънък от повечето малки лаптопи и по-лек от повечето бутилки за вода, той се побира във всяка раница или чанта и е лесен за носене. Нуждаете се само от един кабел. USB-C технологията пренася както мощността, така и сигнала на дисплея към екрана с един кабел. Напрягането на очите и умората са сведени до минимум, което прави вашите дълги и интензивни гейминг сесии комфортни. Променете ориентацията на монитора, за да центрирате съдържанието на екрана автоматично.
| Размер на екрана, inch | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 700:1 |
| Динамичен контраст | 50 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 85° / 85° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | - |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | USB-C (DP Alt) |
| USB хъб | - |
| Наклон | via fold-out kickstand |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | via fold-out kickstand |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 7 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 36.4 x 1.3.x 23.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.17925 x 0.17925 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.