Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOC Q27P4U, 27" IPS WLED, 2560x1440@120Hz, 4ms GtG, 350cd m2, 1500:1, DCR 50M:1, Adaptive Sync, FlickerFree, Anti Blue Light, 2Wx2, Tilt, Height Adjust, Pivot, Swivel, 2xHDMI, DP, USB hub
Мониторът Q27P4U разполага с 27-инчов QHD дисплей със 120 Hz честота на опресняване и хардуерна технология Anti-Blue Light за ярки и щадящи очите изображения. С прибиращ се USB хъб и елегантен дизайн той е идеален за повишаване на продуктивността и поддържане на подредено работно пространство. С резолюция 2560 x 1440, Quad HD (QHD) предлага превъзходно качество на картината и изключително ясни детайли. Широкоекранното съотношение 16:9 осигурява достатъчно пространство за работа, като същевременно ви позволява да се наслаждавате на игри или филми в оригиналния им формат. Оборудвайте се с двойно по-висока кадрова честота в сравнение с други монитори и се сбогувайте с накъсването на образа и замъгленото движение. Благодарение на честотата на опресняване от 120 Hz всеки кадър се възпроизвежда ясно и плавно, за да фиксирате целта си с абсолютна точност и да се наслаждавате на високоскоростните състезания в пълния им блясък. Регулирайте височината на екрана според индивидуалните предпочитания и позицията на седене. Лесно регулируемата стойка осигурява комфорт в продължение на часове. AOC създаде иновативно решение за защита от вредното въздействие на синята светлина от компютърните екрани. Технологията Anti-Blue Light на AOC революционно намалява интензитета на синята светлина, като същевременно запазва реалистичните цветове и яснотата на изображението. Свързвайте устройствата си удобно чрез прибиращия се USB 3.2 хъб с четири порта (включително USB-C) за бърз трансфер на данни и зареждане. Елегантният, прибиращ се дизайн поддържа работното ви пространство чисто и организирано.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 175° / 175° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | Type-C (PD 15W) |
| USB хъб | 3 USB Type-A, USB Type-B |
| Наклон | -3° ~30° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 135 mm |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 13 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.9 x 20.7 x 40.7 (53.7) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.