Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asrock Intel Arc B580 Challenger 12GB OC
| Вградена памет, GB | 12GB GDDR6 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 192-bit |
| Брой ядра | - |
| Макс. работна честота, MHz | 2740 MHz |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 650 W |
| Конектори на захранване | 1 x 8-pin |
| Ползвани технологии | Supper Alloy, Intel Xe2-HPG Architecture, Intel Xe Super Sampling 2, Intel Xe Matrix Extensions, DirectX 12 Ultimate |
| Резолюция | Digital Max Resolution: 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 3 x DisplayPort 2.1, HDMI 2.1a |
| Размери | 249 x 132 x 41mm, 2-slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.