Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ExpertCenter, PB63-B5046AH, Mini dekstop PC,Intel i5-13400, RAM 16GB, PCIE 512GB G4 SSD, WIFI6E AX+BT5.2(2*2)//INTEL/AX211, Windows 11 PRO (M12), Black
| Серия | ExpertCenter |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13400 2.50 GHz, 20 MB cache |
| Памет, GB | 16GB |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe Gen4 |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics 730 |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | ALC3251-CG, 2 channels |
| Мрежа | Intel I219V, Gb LAN, Intel AX211 WIFI6E AX+BT5.2(2*2) |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 2 M.2 2280 PCIe Gen4x4, supports 128GB~2TB NVMe SSD, 1 2.5" SATA 6Gb/s, supports 1TB 7200rpm 7mm HDD |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen2x2 Type-C, 2 USB 3.2 Gen1 Type-A, 3 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen2 Type-A |
| HDMI порт | - |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Mic in, 1 Audio Jack (Line out/Mic in/Headphone out) |
| Разширителен порт | 1 Configurable (options: HDMI/DP1.2/COM/VGA/2.5G |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.5 x 17.5 x 4.4 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Kensington Lock slot |
| Чипсет | Intel B760 Chipset |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.