Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ExpertCenter Barebone mini PC ,PN43-BBN100MD, Intel N100, 1*M.2 Slot, INTEL Wi-Fi 6 + BT5.0(2*2), Without Os, Black
| Серия | ExpertCenter |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Alder |
| Процесор | Intel Alder Lake-N Quad-Core N100 0.8 GHz, 6 MB cache |
| Памет, GB | - |
| Памет, слотове | up to 32GB, 1 SO-DIMM 3200MHz |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | - |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Integrated Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | - |
| Мрежа | 10/100/1000/2500 Mbps, RTL8125B(, INTEL Wi-Fi 6 + BT5.0(2*2) |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe Gen4x4, supports 128GB~2TB NVMe SSD |
| USB порт | 4 USB 3.2 Gen2 Type A, 3 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Audio Jack (Line out/Mic in/Headphone out), 1 Mic |
| Разширителен порт | 1 Configurable (options: HDMI/DP1.4/COM/VGA/Type C 3.2 Gen2 with DP1.4) |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | - |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16.6 x 12.0 x 3.4 cm |
| Цвят | Black |
| Чипсет | Integrated |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.