Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 OC
| Вградена памет, GB | 16GB GDDR7 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 256-bit |
| Брой ядра | 8960 |
| Макс. работна честота, MHz | 2602 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 850 W |
| Конектори на захранване | 16-pin PCIe Gen 5 |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 2 x Native HDMI 2.1b, 3 x Native DisplayPort 2.1b |
| Размери | 332 x 147.3 x 64 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.