Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Asus Prime GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC
| Вградена памет, GB | 12GB GDDR7 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 192-bit |
| Брой ядра | 6144 |
| Макс. работна честота, MHz | 2557 MHz |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 W |
| Конектори на захранване | 16-pin PCIe Gen 5 |
| Ползвани технологии | NVIDIA DLSS 4, NVIDIA G-SYNC, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA ACE, NVIDIA Studio creator, NVIDIA Broadcast, NVIDIA Encoder |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | Native HDMI 2.1b, 3 x Native DisplayPort 2.1b, HDCP Support |
| Размери | 304 x 126 x 50 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.