Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2480, 23.8'' IPS, 5ms, 1920x1080 FHD, Stylish Eye Care Monitor, 72% NTSC, Flicker-free, B.I., LBL, 1000:1, DCR 20M:1, 8 bit, 250cd/m2, VGA, HDMI, DP, Audio Line In, Speakers, Tilt, Slim Bezel Design, Black
Красив и с изчистен дизайн, 23.8" BL2480 на BenQ съчетава ултра-тънки рамки със система за скриване на кабелите. В допълнение към изключителната Eye-Care технология, на BenQ, включваща Low Blue Light и Flicker-Free за максимален зрителен комфорт, водещата в индустрията Brightness Intelligence (B.I. Tech.) технология ви предоставя прелестни детайли при всякакво осветление на околната среда. С идеалната комбинация от LED и IPS, BL2480 предоставя ново ниво на визуална наслада с наистина автентични цветове, по-дълбоко черно, по-висок контраст и по-ясни детайли..Технологията Brightness Intelligence (B.I. Tech) може да определи силата на околното осветление и да направи автоматични настройки на яркостта, за да се насладите на максимално комфортно зрително изживяване. Собствената Low Blue Light технология, на BenQ, филтрира опасната синя светлина, ефективно намалявайки умората и дразненето на очите.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Edge to Edge Slim Bezel Design |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 15 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 17.5 x 42.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Headphone Jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.274 x 0.274 mm |
| Стандарти | Energy Star 7.0, EPEAT Silver, TCO 7.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.