Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2480T, 23.8'' IPS, 5ms, 1920x1080 FHD, Business Eye Care Monitor, 72% NTSC, Flicker-free, B.I., LBL, 1000:1, DCR 20M:1, 8 bit, 250cd/m2, VGA, HDMI, DP, Audio Line In, Speakers, Ergonomic Slim Bezel Design, Height Adj. Pivot, Swivel, Tilt, Black
Екранната технология за дисплеи с течни кристали (IPS) (in-plane switching) осигурява точно възпроизвеждане на цвета и изображението от всеки ъгъл. Широкият 178° ъгъл за гледане е идеален за работа и за преглед на показаното на екрана в присъствието на много хора в залата. Лесно да персонализирате височината, наклона, щрихите и въртенето на монитора, за да се създаде добра среда и работно място за потребителя, така че да можете да се насладите на всички изображения в пълния им контекст. Глобалният орган по безопасност TUV Rheinland удостоверява липсата на трептене, ниската синя светлина и интелигентната яркост като наистина добре настроени към човешкото око. Технологията за интелигентност на яркостта (B. I. Tech.) оптимизира производителността на дисплея за работа и игра, защитавайки зрението Ви с превъзходно качество на изображението. Уникалната технология за намалена синя светлина на BenQ е предназначена за филтриране на вредна синя светлина, ефективно намаляване на умората на очите и дразненето. Без трептене премахва трептенето при всички нива на яркост и ефективно намалява умората на очите. Режимът Color Weakness на BenQ позволява на потребителите да персонализират размера на червено или зелено, показано на монитора с филтри за магента и циан. След като червеното и зеленото се неутрализират, режимът осигурява приятно гледане за всеки потребител и помагам на потребителите ясно да различават различните цветове. Независимо дали гледате мултимедийни презентации или слушате музика, мощните интегрирани високоговорители предоставят завладяващо изживяване.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Рамка | Slim Bezel Design |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 15 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 23.0 x 52.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Eye-care Brightness Intelligence technology, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Headphone Jack, Audio Line In |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.27 x 0.27 mm |
| Стандарти | Energy Star 7.0, EPEAT Gold, TCO 7.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.