Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2490C 23.8W WORK & ENTERTAINMENT DISPLAY BL2490C BLACK
Създаден за съвременната работна среда, BL2490C е 23,8-инчов 1080p бизнес монитор на BenQ, който осигурява комфорт и ефективност през целия ден. Благодарение на BenQ Eye-Care Triple Protection вече можете да намалите напрежението в очите при дълги часове работа с документи и таблици. BL2490C съчетава изчистен дизайн, ясна картина и целодневен адаптивен комфорт за очите за по-висока продуктивност. За да не се налага постоянно да настройвате монитора с цел защита на очите, мониторите BenQ Eye-Care са оборудвани с тройна защита за очите, включваща Visual Optimizer, Low Blue Light и Flicker-Free технологии за целодневен комфорт. Visual Optimizer (преди B.I.+), или накратко V.O., елиминира напрежението в очите. С вграден сензор, който оптимизира яркостта и цветната температура спрямо околната среда, BenQ предлага грижа за зрението отвъд защитата от синя светлина. Без догадки, без допълнителни настройки - само комфортно гледане от 9 до 5 и след това. Сертифицираната по T?V технология Low Blue Light на BenQ защитава очите ви при дълги часове работа, без да придава жълт оттенък на екрана. Можете да настроите нивото, за да намерите оптималния баланс, така че вашата работа винаги да изглежда точно както трябва. Насладете се на живи цветове и надеждна яснота от всеки ъгъл с IPS панела на BL2490C и цветова гама 99% sRGB. Четирите ултратънки рамки помагат да се запази фокусът и комфортът при работа с документи и мултитаскинг през целия ден. Мониторът е внимателно проектиран за чисто бюро, ефективни връзки и комфортни работни дни. USB-C улеснява работния процес, като прехвърля данни и свързва устройствата ви с един-единствен кабел.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB C ( DisplayPort Alt Mode, Data ) |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 14 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 20.7 x 41.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack; Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus, Color Weakness, ePaper, Visual Optimizer |
| Стандарти | Energy Star 8.0, EPEAT Bronze |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.