Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SW242Q, 24.1" IPS, 5ms, 2560x1600 QHD, 16:10, Photo. Monitor, sRGB 100%, Adobe RGB 99%, HDR10, 14-Bit 3D LUT, Delta E, 1000:1, 20M:1 DCR, 400 cd/m2, HDMI 2.0, DP 1.4, USB-C (90W), CReader, H/W calibration, HPhpon.jack, Height Adj., Pivot, Tilt, Swiv
SW242Q използва антирефлексен панел с фино покритие за премахване на отблясъците. Това ви дава визуално изживяване със симулирана текстура на хартия на екрана и, във връзка със софтуера Paper Color Sync, ви дава най-доброто изживяване при редактиране, като пренасяте работата си от екрана до печат. Сертифициран с TUV Rheinland Reflection-Free Certifications, SW242Q използва антирефлексен панел с фино покритие, за да елиминира отблясъците и отраженията. Това ви дава визуално изживяване със симулирана текстура на хартия на екрана дори при различни видове околно осветление. Предлагайки най-добрите творчески изживявания с постоянство на цветовете за симулиране на текстурата на хартията на екрана и синхронизиране на цвета на хартията за прецизен печат, BenQ постигна несравнимо цветово представяне отвъд индустриалния стандарт. Технологията AQCOLOR на BenQ осигурява „Точно възпроизвеждане“. Това се превежда като показване на цвета точно както е предназначено да изглежда. Воден от експерт по цветовете, екипът на BenQ взе участие в ICC и ISO, за да установи свързани с цветовете стандарти и насоки за внедряване. С Delta E ? 1,5 и BenQ ICCsync, SW242Q предлага готова и леснодостъпна точност на цветовете. 16-битовата 3D справочна таблица (LUT) подобрява смесването на цветовете за прецизно възпроизвеждане. Мониторите BenQ PhotoVue са акредитирани със сертификати Calman Verified, Pantone Validated и Pantone SkinTone Validated. Творческите професионалисти изискват отлични цветове и BenQ ги изпълнява. Освен това, SW242Q поддържа водещ световен софтуер за видео калибриране, Calman и ColourSpace. Настройте 3D LUT (Таблица за търсене) на вашия дисплей за точност и последователност на всички нива. Калибрирайте монитора си без усилие с изключителния софтуер за хардуерно калибриране на BenQ, Palette Master Ultimate. Изберете цветовата гама чрез интуитивен потребителски интерфейс и постигнете оптимална цветова консистенция само с три прости стъпки.
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | DVI |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C |
| USB хъб | 2 USB Downstream, 1 USB Upstream |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 30° |
| Вертикално завъртане | Screen pivots 90 degrees from landscape to portrait |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 31.1 x 46.0 (58.0) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10, Headphone Jack; Card Reader: SD/SDHC/SDXC/MMC |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.