Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ MOBIUZ EX2510, 24.5", IPS, HDRi, 144Hz, 1ms, 1920x1080 FHD, FreeSync Premium, 99% sRGB, HDR10, B.I.+, Light Tuner, Black eQualizer, Color Vibrance, Quick OSD, Eye-Care, treVolo Speakers 2.5Wx2, 1000:1, 400 cd/m2, 2x HDMI v2.0, DP, Height Adj., Grey
ИЗЖИВЕЙТЕ играта с MOBIUZ EX2510. Излезте от рутината и разширете своята реалност. Този 144Hz монитор има светкавично бърз 1ms MPRT (Moving Picture Response Time) и FreeSync Premium, за да намали до минимум размазването на картината и появата на артефакти. Широкоъгълната IPS матрица показва зашеметяващи цветове от всякакъв ъгъл.Освен това EX2510 има функции, за които мечтаете. Този геймърски монитор предлага невероятни собствени технологии на BenQ. HDRi оптимизира изображенията за по-добър цвят, контраст и детайли. Истински звук от treVolo ви заобикаля с богата музика и нежни тонове . Добавете иновативните нови функции, които ви прехвърлят до вашия геймърски свят и имате монитор готов за всяко приключение. Впечатляващите HDRi детайл ви потапят в играта. Дискретен сензор разпознава нивата на околната светлина и спрямо тях коригира HDR изображението на екрана, така че да виждате всеки детайл. Персонализирането на цветовете, контраста на детайла и яснотата на изображението добавят дълбочина на геймплея. Когато сте изправени пред предизвикателство, искате да се възползвате от всяко предимство. Докато преди звукът на дисплея беше бегло допълнение към зашеметяващите изображения, то това вече не е така, защото променихме правилата. EX2510 има два 2.5W високоговорителя и DSP (цифров сигнален процесор) с три персонализирани звукови режима. Вие избирате настройката на звука, така че да подхожда на играта ви. За пълното ви потапяне DSP и високоговорителите предлагат дълбочина, емоционалност и интензивност, както никога досега. EX2510. Трябва да чуете, за да повярвате. Експертите на BenQ treVolo подхождат към дизайна на звука от гледната точка на аудиофили. Получете пълна акустична наслада с петте настройки на звука, които ви позволяват прецизен високи, богат средни и озвучаващ бас - всичко това без хаоса от използването на външни високоговорители. Оборудвайте се за приключения. 144Hz монитор MOBIUZ EX2510 е готов за действие с 1 ms MPRT, FreeSync Premium и технологии за подобряване на изображението, които ще издигнат трепета от игрите на ново ниво. Смелият и модерен дизайн на монитора ще ви вдъхнови за по-големи постижения.
| Размер на екрана, inch | 24.5" (62.23 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | treVolo Speakers 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 22 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.8 x 21.7 x 52.2 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Стандарти | Mac Compatible, Windows Compatible, TUV Flicker-free, TUV LBL |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.