Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ MOBIUZ EX2510S, 24.5", IPS, HDRi, 165Hz, 1ms, 1920x1080 FHD, FreeSync Premium,PS5/XboX Series X comp.99% sRGB, HDR10, B.I.+, Light Tuner, Black eQualizer, Color Vibrance, Quick OSD, treVolo Sp.2.5Wx2, 1000:1, 400 cd/m2, 2xHDMI, DP, Height Adj
ИЗЖИВЕЙТЕ играта с MOBIUZ EX2510S. Излезте от рутината и разширете своята реалност. Този 165Hz монитор има светкавично бърз 1ms MPRT (Moving Picture Response Time) и AMD FreeSync Premium, за да намали до минимум размазването на картината и появата на артефакти. Широкоъгълната IPS матрица показва зашеметяващи цветове от всякакъв ъгъл.Освен това EX2510S има функции, за които мечтаете. Този геймърски монитор предлага невероятни собствени технологии на BenQ. HDRi оптимизира изображенията за по-добър цвят, контраст и детайли. Истински звук от treVolo ви заобикаля с богата музика и нежни тонове . Добавете иновативните нови функции, които ви прехвърлят до вашия геймърски свят и имате монитор готов за всяко приключение. Когато сте изправени пред предизвикателство, искате да се възползвате от всяко предимство. Докато преди звукът на дисплея беше бегло допълнение към зашеметяващите изображения, то това вече не е така, защото променихме правилата. EX2510S има два 2.5W високоговорителя и DSP (цифров сигнален процесор) с три персонализирани звукови режима. Вие избирате настройката на звука, така че да подхожда на играта ви. За пълното ви потапяне DSP и високоговорителите предлагат дълбочина, емоционалност и интензивност, както никога досега. EX2510S Трябва да чуете, за да повярвате.
| Размер на екрана, inch | 24.5" (62.23 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2.5W x2, Headphone Jack |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 22 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.8 x 21.7 x 39.2 (52.3) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Стандарти | Mac Compatible, Windows Compatible, TUV Certificate |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.