Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2780 27" IPS LED 5ms 1920x1080 FHD, Stylish Monitor, 72% NTSC, Eye Care, B.I., Flicker-free, 1000:1, DCR: 12M:1, 8bit, 250cd/m2, VGA, HDMI, DP, Speakers 2x2W, Tilt, Black
С IPS (In-Plane Switching) технологията вие виждате точните цветове и изображения от всеки ъгъл. Големият 178° ъгъл на видимост е чудесен за работа и ви позволява няколко човека едновременно да виждат показваното, на екрана, съдържание. Технологията Brightness Intelligence (B.I. Tech.) оптимизира представянето на монитора за работа и игри, предпазвайки очите ви, докато същевременно ви предоставя максимално качество на изображението. Собствената Low Blue Light технология, на BenQ, филтрира опасната синя светлина, ефективно намалявайки умората и дразненето на очите. Изключителната Flicker-Free технология, на BenQ, елиминира вредното трептене на традиционните LCD дисплеи, за да предотврати умората и увреждането на зрението. "Color Weakness" режимът, на BenQ, позволява на потребителите да настройват нивата на червеното и зеленото, които се показва от монитора. След като червеното и зеленото бъдат неутрализирани, режимът осигурява комфортно зрително преживяване за всички потребители и им помага да различат ясно отделните цветове.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Edge to Edge Slim Bezel Design |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 19 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 18.3 x 46.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Headphone Jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.311 x 0.311 mm |
| Стандарти | EPEAT Silver, WIndows |
| Честота H/ V | 30 - 80 KHz/50 - 76 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.