Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ BL2785TC 27" IPS, 5ms, 1920x1080 FHD, Business Monitor, Eye Care, Flicker-free, LBL+, Br.I., ePaper, 1000:1, 20M:1 DCR, 8 bit, 250cd/m2, HDMI, DP, USB-C 60W, Speakers, HAdj. Stand 130mm, Headphone jack, Line In, Tilt, Vesa, ES7.0, Ultra Slim, Black
BenQ BL2785TC е висококачествен 27-инчов монитор, който ви помага да работите с лекота и удобство. Той ще повиши продуктивността ви чрез своята ефикасна USB-C свързаност, възможността да работите на два монитора едновременно и опциите за промяна на позицията му. Този монитор разполага с IPS технология, която ви осигурява точни цветове и коректно предадени изображения, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Широкият ъгъл на видимост от 178° ви осигурява отлично зрително изживяване и ви гарантира отлична видимост, дори когато много хора гледат дисплея. Освен това той има ултра тънки рамки, които ви осигуряват разширено зрително поле и ви помагат да останете фокусирани върху екрана по-лесно. Ултра тънките му рамки са перфектни за работа на два монитора едновременно, а режимът Coding е специално създаден, така че компютърните програмисти да работят по-удобно. BenQ BL2785TC има висока FullHD 1920x1080 резолюция, която ви осигурява ярки и ясни изображения и безпогрешни цветове. Освен това имате възможността да регулирате наклона му, така че да работите във възможно най-удобната за вас позиция. Този монитор разполага с технология, която филтрира вредната синя светлина и намалява умората в очите ви, дори след продължителна употреба. Освен това той елиминира вредното за зрението ви трептене и ви помага да работите по-безопасно и удобно.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology: DP out (MST) |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C 60W |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Рамка | Ergonomic design with slim bezel |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 22 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 23.5 x 53.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack; Flicker-free Technology, Low Blue Light Plus, Brightness Intelligence (B.I.), Color Weakness, ePaper |
| Стандарти | Energy Star 8.0, TCO Certified 8.0, EPEAT Bronze |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.