Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EW2780, 27" IPS, HDRi, 5ms, 1920x1080 FHD, FreeSync, Super Resolution, Smart focus, Flicker-free, B.I.+, LBL, ePaper mode, Eye Reminder, 1000:1, DCR 20M:1, 8bit, 250 cd/m, HDMI (v2.0) x3, Speakers 2.5W x2, Tilt, Vesa 100x100, Bezel-less, Black
HDRi пренася вашето визуално изживяване на изцяло ново ниво. Какво става в тъмната област на екрана е това, което наистина искате да разберете. Интелигентната настройка на яснотата ви предоставя ясни и реалистични детайли, в тъмните области. Благодарение на интелигентният контрол на яркостта, в съчетание с емулиран HDR, получавате зашеметяващи изображения. Всеки ход и всяка картина ви потапят във вълнуващия кинематографичен свят. Може да изберете как монитора да показва всяко изображение по идеалният за вас начин. Лесният достъп за регулиране силата на звука или някоя от предпочитаните от вас настройки, ви дава възможност да се насладите на любимите си филми. Вашият съботен филмов маратон ще продължи без прекъсване, благодарение на лесното преминаване от PC към лаптоп, за вашето любимо съдържание, с подредено работно пространство. Водещи в индустрията технологии за грижа за зрението, на BenQ, намаляват умората на очите, осигурявайки същевременно превъзходен комфорт, при продължително използване на монитора.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 3 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Edge to Edge Slim Bezel Design |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 45.7 x 18.7 x 61.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | High Dynamic Range, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus, Color Weakness, ePaper mode, Eye Reminder, Headphone Jack, Smart focus, Super Resolution |
| Стандарти | TUV Flicker-free, TUV LBL, Windown, Mac Compatible |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.