Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ MOBIUZ EX270M, 27" IPS, 1920x1080 FHD, 1ms GtG, 240Hz, FreeSync Premiun, HDMI2.0x2, DP1.4x1, USB Hub, treVolo 2.1CH Sp.(2.5Wx2, 5W woofer), Tilt (down/up) -5° - 15°, Swivel (left/right) 15°/15°, Height Adj. stand, Eye-care VESA 100x100, Silver
BenQ MOBIUZ EX270M е невероятен гейминг монитор, който ви помага да разгромите гейминг опонентите си на виртуалното бойно поле. Той разполага с HDRi, който автоматично оптимизира цвета, качеството и чистотата на всяко изображение. HDRi подобрява контраста като насища цветовете и като се адаптира към околната светлина, така че да се насладите на подобрено гейминг изживяване. Този монитор не допуска неприятно екранно накъсване, което ви гарантира приятно и плавно визуално изживяване, което ще ви помогне да се потопите в любимите си игри както никога досега. BenQ MOBIUZ EX270M има ултра бърза честота на опресняване от 240Hz, 1 мс време на реакция и технологията AMD FreeSync. Те ви гарантират, че ще се насладите на гейминг на едно изцяло ново ниво и че всеки ваш ход ще бъде изпълнен плавно и точно. Функцията Light Tuner ви осигурява по-фина светлина и светлосенки, докато Black eQualizer подобрява детайлите при тъмните сцени и части от екрана. Този монитор разполага с вградени високоговорители и 5 звукови режима на работа, които са предназначени за геймъри. Те ви осигуряват върховно слухово изживяване, когато играете игри, без да се налага да свързвате слушалки и допълнителни тонколони.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | TreVolo Speakers 2.5W x2 + Woofer 5W |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 1 USB Type B (Upstream), 2 USB 3.0 (Downstream) |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | ± 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 19.4 x 42.6 - 52.6 cm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus (B.I.+), Color Weakness, ePaper; Headphone Jack |
| Стандарти | TUV Flicker-free, TUV LBL |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.