Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ MOBIUZ 2K EX2710R, 27'' VA, 165Hz, 1ms, 2560x1440 QHD, 16:9 Curved Gaming, FreeSync Pro, P3 90%, sRGB, Flicker-free, Light Tuner,HDR 400, HDRi, B.I.+, LBL, Black eQualizer, 1000:1, 400 cd/m2, treVolo 2x2W+5W woofer, 2xHDMI 2.0, DP, Height Adj., Gray
BenQ MOBIUZ 2K EX2710R е 27-инчов гейминг монитор, който е идеалното оръжие в ръцете на всеки запален геймър. Той ви гарантира, че всяка ваша игра ще бъде истинско гейминг приключение. Този монитор има извит панел, който ви осигурява по-широко зрително поле и повече пространство на дисплея. Кривината му ви помага да се потопите във всяка игра и да запазите концентрацията си по време на важните гейминг битки, в които участвате. Този монитор разполага с ултра висока QHD 2560x1440 резолюция, която ви гарантира изображения с безпогрешни цветове и ненадминати по точност тонове. BenQ MOBIUZ 2K EX2710R разполага с отлична честота на опресняване от 165 херца и супер бързо време за реакция от 1 мс, които ви гарантират, че всяка ваша команда ще бъде изпълнена със светкавична бързина, без досадно забавяне и размазване. Освен това мониторът разполага с два вградени 2W високоговорителя и един 5W високоговорител, които ви осигуряват перфектно аудио изживяване и кристално ясен звук. Този монитор елиминира вредното за зрението ви трептене, което ви осигурява допълнителен комфорт по време на дългите ви гейминг маратони. Освен това възможността да нагласяте височината на монитора ви осигурява още по-голямо удобство.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Pro |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2.1 Channel (2W x2 + 5W woofer) |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 1 USB Type B (Upstream), 2 USB 3.0 (Downstream) |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | ± 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 25 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.8 x 25.2 x 42.6 (52.6) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack; FPS Mode, Motion Blur Reduction, Color Vibrance, Light Tuner, Black eQualizer, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus (B.I.+), Color Weakness, ePaper |
| Стандарти | TUV Certificate: Flicker-free;Low Blue Light |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.