Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EX2780Q, 27", IPS, HDRi, 144Hz, 5ms, 2560x1440 2K, Black eQualizer, Color Vibrance, FreeSync, Flicker-free, B.I.+, Smart focus, Super Resol., 95% DCI-P3, 1000:1, 20M:1, 10 bit, 350 cd/m2, 2xHDMI, DP, USB Type-C, Speakers, Remote, Metallic Grey
Спецификациите са най-важното при избора на геймърски монитор. Ясните изображения, плавният геймплей и по-малкото размазване на движението са това, което не можете да пропуснете. Нека се насладим на добра игра, докато карате или стреляте с висока скорост. Насладете се на играта си с подобрени визуални ефекти. Огледайте се, ще може да видите враговете си в гората или на бойното поле. Останете в засада или изчакайте подкрепа от съотборниците си, отличната видимост подобрява вашето гейминг изживяване. Ще имате повече цели, благодарение на по-добрата видимост в тъмните сцени. Отдайте се на играта с пълен набор от звуци. От добре дефинираните баси до подчертаните високи тонове, поразителния звук ще увеличи удоволствието ви. Изживейте всяка игра с водещите в индустрията 2.1 колони, предлагащи истински тонове, за максимална наслада. Водещи в индустрията технологии за грижа за зрението, на BenQ, намаляват умората на очите, осигурявайки същевременно превъзходен комфорт, при продължително използване на монитора.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Built-in Speaker 2W x2 + 5W |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 19.6 x 46.0 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus, Smart focus, Super Resolution, Headphone Jack, K Locker |
| Стандарти | Mac Compatible, Windows Compatible, TUV Certificate |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.