Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ GL2780E, 27" TN, 1ms, 75Hz, 1920x1080 FHD, Flicker-free, Brightness Intelligence (B.I.), LBL, ePaper mode, Color Weakness Mode, 1000:1, DCR 12M:1, 8bit, 300 cd/m, VGA, DVI, HDMI (v1.4) x1, DisplayPort (DP), Speakers 2W x2, Tilt, Vesa 100x100, Black
С 1ms GTG време за реакция, 75Hz честота на опресняване, динамично съотношение и HDMI свързаност, GL2780 LED гейминг монитора, на BenQ, ви представя всеки детайл на изображението с най-добро качество за гледане. В допълнение към изключителната Eye-Care™ технология, на BenQ, включваща Low Blue Light и Flicker-Free за максимален зрителен комфорт, водещата в индустрията Brightness Intelligence (B.I. Tech.) технология ви предоставя прелестни детайли при всякакво осветление на околната среда. Новите "ePaper" и "Color Weakness" режими допълват зрителният комфорт. Изграден с мечтаната комбинация от LED с TN панел, GL2780 ви предлага изцяло ново визуално изживяване и наслада, с истински, автентични цветове, по-дълбоко черно и по-резки детайли.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | TN |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 75Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 12 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 170° / 160° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | DVI |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | D-Sub |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | D |
| Консумация, kWh/1000h | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 63.9 x 18.3 x 47.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free, Brightness Intelligence, Low Blue Light, ePaper mode, Color Weakness Mode |
| Стандарти | Energy Star 7.1, EPEAT Bronze, TCO 8.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.