Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PD2700U, 27" IPS LED, 5ms, 3840x2160 4K, Design Monitor, 100% sRGB, DualView, PIP/PBP, CAD/CAM, Flicker-free, LBL, B.I., 1300:1, 20M:1 DCR, 10 bit, 350 cd/m2, HDMI, DP, miniDP, DP out, USB hub, Speakers, Height Adj.,Tilt, Swivel, Pivot, Gray
Покривайки 100% от sRGB и Rec. 709 цветни пространства, модерната PD2700U екранна технология за дисплеи с течни кристали (IPS) с широк зрителен ъгъл свежда до минимум промяната на цвета, за да вдъхне абсолютно доверие в дизайна. Регулиране на яркостта и контраста на изображението за изключителна яснота и рязкост на детайлите, режимът „Тъмно помещение“ създава оптималната настройка за работа в затъмнена среда за последваща обработка. Оборудван с multi-stream transport technology (MST), която Ви позволява да разширите екрана на Вашия преносим компютър на няколко дисплея, като използвате DisplayPort изход за настройка на няколко монитора. Ексклузивните технологии за грижа за очите на BenQ намаляват умората на очите за удобство на потребителя, подобрена производителност и безопасност на работното място по време на продължителна употреба. Технологията за интелигентност на яркостта (B. I. Tech.) следи студийната светлина във Вашата среда на гледане и активно настройва яркостта на екрана за възможно най-комфортно гледане. Уникалната технология за намалена синя светлина на BenQ е предназначена за филтриране на вредна синя светлина, ефективно намаляване на умората на очите и дразнене. Без трептене премахва трептенето при всички нива на яркост и ефективно намалява умората на очите.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort; MiniDisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology: DP out (MST) |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 4 USB 3.0 Downstream, 2 USB 3.0 Upstream |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | Screen pivots 90 degrees from landscape to portrait |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 27 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 23.1 x 42.8 (54.8) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence, Animation mode, CAD/CAM mode, KVM Switch, DualView, Darkroom mode, Auto Pivot, Factory Calibration Report, Headphone Jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.155 x 0.155 mm |
| Стандарти | Energy Star 7.0, EPEAT Gold, TCO 7.0 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.