Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PD2706U, 27" IPS LED, 5ms,3840x2160 4K UHD, Designer, AQCOLOR, 95% P3, 99% Rec.709, 99% sRGB, HDR10, B.I., LBL, KVM Switch, ICCsync, CAD/CAM, DualView, 1200:1, 350 cd/m2, HDMI, DP, USB Type-C(65W, DP alt), Speak.2x2.5W, Height Adj.,Swivel,Tilt, Gray
BenQ PD2706U е висококачествен 27-инчов монитор, който ви осигурява едно ненадминато визуално изживяване. Този монитор ви гарантира по-широк цветови диапазон и по-истински цветове, така че всяко ваше вдъхновение да оживее пред очите ви. Той е идеалният избор за дизайнери и видео редактори, тъй като ви осигурява цветове с безпогрешна точност. Той ви позволява да се насладите на една реалистична картина с безпогрешни по точност цветове. BenQ PD2706U разполага с различни режими на работа, които ви помагат да постигнете безупречни резултати при всеки ваш проект. Ако изберете режим „Darkroom“ може да регулирате яркостта и контраста на всяко изображение и да работите с безупречна точност дори в тъмна среда. Ако изберете режим „Animation“ може да подобрите яснотата на картината в тъмните й части, без да нарушите целостта на цветове в светлите й части. Ако изберете режима „DualView“ може да гледате дизайните си в два различни режима едни до други едновременно и да повишите продуктивността и бързината си при работа. Ако изберете режима CAD/CAM може да постигнете по-добър контраст при работа с фигури и чертежи при технически илюстрации и проекти.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (PowerDelivery 90W, DisplayPort Alt Mode, Data) |
| USB хъб | 3 USB 3.2, USB Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 42 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 23.8 x 45.0 (56.0) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10, VESA DisplayHDR 400; Flicker-free, Low Blue Light, ePaper; KVM Switch, DualView, Headphone Jack |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.