Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ PD2706U, 27" IPS LED, 5ms, 3840x2160 4K UHD, Designer, AQCOLOR, 95% P3, 99% Rec.709, 99% sRGB, HDR10, B.I., KVM, ICCsync, CAD/CAM, DualView, 1200:1, 350 cd/m2, HDMI, DP, USB Type-C(65W, DP alt), Speak.2x2.5W, Height Adj.,Swivel,Tilt, Gray, 5.3kg.
BenQ PD2706U осигурява изключителна цветова прецизност с покритие на 95% DCI-P3, 99% sRGB и 99% Rec.709, както и впечатляваща Delta E ? 3 цветова точност, която гарантира уверена и надеждна работа с цветове. Ексклузивният M-book Mode на BenQ предоставя активно цветово синхронизиране и допълнително ниво на прецизност, докато BenQ ICCsync автоматично съпоставя и синхронизира ICC профилите при смяна на цветови режими, както и между вашия Mac и монитора BenQ - мигновено и без ръчни настройки. Мониторите BenQ DesignVue преминават през прецизна фабрична калибрация, което позволява на дизайнерите да се възползват от пълната цветова точност още от първото включване. С помощта на BenQ Display Pilot можете лесно да управлявате OSD настройките чрез клавишни комбинации, включително бърза смяна на цветови режими, като в комбинация с ICCsync елиминира сложния и времеемък процес по ръчно синхронизиране на цветови профили, осигурявайки бързо и еднократно съгласуване само с едно кликване. Насладете се на автентични цветове от край до край и равномерна яркост, благодарение на технология за прецизно фино настройване на стотици зони на дисплея, която гарантира надеждна и последователна визуална вярност. DisplayHDR 400 подобрява яркостта, цветовата равномерност и дълбочината на черното при работа по визуални проекти, докато USB-C с мощност до 90 W пренася картина, видео и данни и едновременно зарежда устройствата ви само с един кабел. Вграденият KVM превключвател позволява управление на две системи с една клавиатура и мишка, като бързото превключване се извършва чрез Hotkey Puck G2, който предлага персонализируеми контроли за яркост, контраст, звук и потребителски функции. Функциите Picture-in-Picture (PIP) и Picture-by-Picture (PBP) ви позволяват да персонализирате работния си процес, като виждате и сравнявате дизайни едновременно в два различни цветови режима. CAD/CAM режимът осигурява отличен контраст на линии и форми при технически и инженерни илюстрации. Animation Mode подобрява яснота на тъмните области, без да прекалява с ярките участъци, идеално за анимации и визуални ефекти. Darkroom Mode позволява регулиране на яркостта и контраста за работа в тъмни среди. ePaper Mode симулира дисплей като на електронна книга, за комфортно четене и редактиране на електронни публикации. Eye-Care технология на BenQ намалява умората на очите и осигурява комфорт при продължителна работа.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 200:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C 90W, Thunderbolt |
| USB хъб | 1x USB Type B ( Upstream ),3x USB 3.2 ( Downstream ) |
| Наклон | -5 ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 42 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 45.0 x 23.8 x 61.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.