Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ SW270C, 27" IPS, 5ms, 2560x1440 2K, Photographer Monitor, 99% AdobeRGB, 16-Bit 3D LUT, HDR 10, AQCOLOR, PIP/PBP, 1000:1, DCR 20M:1, 10bit, 300 cd/m2, HDMI x2, DP, USB Type-C (PD60W,DP Alt mode), Card Reader, Height Adj., Pivot, Swivel, Tilt, Gray
SW270C фотографският монитор, на BenQ, постига цветния стандарт на индустрията, за да предостави по-истински и точни цветове. Той отговаря на високите цветови стандарти, покривайки 99% от Adobe RGB, 100% от sRGB/Rec.709 и 97% от DCI-P3/Display P3 цветовите пространства, в резултат на което имате по-реалистични цветове, при възпроизвеждането на природни фотографии. SW270C гарантира най-нежните и гладки цветови преходи, с 10 битов панел от 16 битова таблица за търсене (LUT), чрез корекция на гамата, която показва повече от един милиард цвята за естествени цветови преходи и фино оцветяване. Хардуерната калибрация ви позволява да настроите вътрешният чип, за обработка на изображението на монитора, без да променяте изходните данни от графичната карта, запазвайки изображението точно както оригинала, без да бъде повлияно от настройките на графичната карта. SW270C е оборудван с HDR10 технология, за да позволи на видео операторите да визуализират HDR ефекта, на видео съдържанието, по време на процеса на редактиране, осигурявайки желаните резултати за крайните им произведения. SW270C поддържа 24P/25P филмово съдържание, което позволява видеата да бъдат показани в правилния каданс, без да е необходимо да го променяте, което би променило възпроизвеждането на изходният файл.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (PD60W,DP Alt mode) |
| USB хъб | 2 USB 3.1 Downstream; USB3.1 Upstream |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | Screen pivots 90 degrees from landscape to portrait |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 41 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 73.3 x 22.3 x 38.1 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Headphone Jack, Card Reader: SD/MMC type; Gamut Duo, Black & White mode, Hotkey Puck G2, Factory Calibration Report |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | CalMAN, Mac Compatible, Windows |
| Честота H/ V | 27 - 140 kHz/24 - 76 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.