Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EX3203R, 31,5" VA, 144Hz, 4ms, QHD 2560x1440, Curved LED 1800R, FreeSync2, 90% DCI-P3, Display HDR 400, Eye-Care, Flicker-free, LBL, B.I.+, 3000:1, 20M:1 DCR, 400 cd/m2, 8bit, HDMI x2, DP, USB Type-C, USB 3.1, Height Adj., Tilt, Gray
С почти два пъти плътността на пикселите на FHD, 2560X1440 резолюцията на QHD може да разкрие детайли на изображението в изключителна чистота и острота, за да повишите удоволствието от игрите. Далеч надминавайки обикновените монитори, присъствието на EX3203R 31,5-инчов незабавно улавя Вашето внимание и запълва Вашето поле на видимост с 1800R извивка, идеалната извивка за неговия размер. Включвайки ултра-тънка рамка с панели от край до край, мониторите EX3203R се свързват безпроблемно, като буквално обграждат погледа Ви с неограничена перспектива. Технологията freesync 2 предлага върховно гладка игра с подобрена поддръжка на HDR съдържание. Геймърите могат напълно да се насладят на изострени детайли и чистота при HDR игри и на плавни игри без разкъсване на изображението, разкъсани рамки и нарушена игра. С 144Hz честота на опресняване, EX3203R предлага ултра гладка игра. С широк диапазон от височини, регулируемата стойка Ви позволява да персонализирате вашето пространство за забавление, за перфектно пасване. Ексклузивната технологии за грижа за очите на BenQ намаляват умората на очите, като същевременно се гарантира по-голяма комфорт на потребителя след дълъг период на употреба. Технология Brightness Intelligence Plus (B.I.+ Tech.) засича околната яркост и цветна температура за регулиране на настройките на дисплея, с успокояващо топло бяло за комфорт и хладно бяло за удължен период на ползване.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1800R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | USB 3.1 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 60 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 40 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.3 x 22.4 x 53.6 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Brightness Intelligence Plus, Super Resolution, K Locker, Headphone Jack |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.