Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ EW3270UE, 31.5" VA, 4ms, 3840x2160 4K UHD, FreeSync, Entertainment Monitor, HDR, 95% DCI-P3, Opt-Clarity, Flicker-free, LBL, B.I.+, Super Resolution, 3000:1, 20M:1 DCR, 10 bit, 300 cd/m2, HDMI, DP, USB Type-C, Speakers, Tilt, Metallic Grey
BenQ EW3270UE е висококачествен 31.5-инчов монитор, който ви предлага невероятна картина с ясни и ярки детайли. Той разполага с технологията HDR, която ви предлага подобрена яркост и невероятен контраст. Този монитор разполага с ултра висока 3840x2160 4K UHD резолюция, която ви предлага ярки, точни и реалистични изображения и много по-висока кадрова честота. Мониторът разполага с т.нар. интелигентен фокус, който осветява избрания от вас прозорец или област на екрана и ви помага да се концентрирате върху основното съдържание, което гледате, без да се разсейвайте и да губите фокуса си. BenQ EW3270UE разполага с технологията FreeSync, която елиминира досадно накъсване на екрана и ви осигурява невероятно плавни движения, когато играете любимите си игри. Мониторът разполага с вграден сензор, който засича нивата на заобикалящата ви светлина и наглася изображенията на екрана според нея. По този начин имате възможността да се насладите на ярки цветове с точен контраст и да се потопите в любимите си филми и сериали както никога досега. Освен това мониторът разполага и с 2 броя 2W високоговорители, които ви осигуряват безупречно аудио с кристална яснота и чистота. Освен това той елиминира вредното за зрението ви трептене и ви помага да се наслаждавате на любимите си филми, игри и сериали много по-безопасно и удобно.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 41 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.6 x 21.5 x 52.2 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | yes |
| Други | Flicker-free, Low Blue Light, B.I.+, Super Resolution |
| Стандарти | TUV |
| Честота H/ V | 30 - 135 KHz/24 - 76 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.