Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
BenQ RD320U 31.5" IPS, 3:2, 3840x2160, 5ms, Nano Matte, 98% P3, HDR 400, MoonHalo, B.I. Gen2, KVM Switch, DualView Plus, PIP/PBP, 2000:1, 2x HDMI 2.0, DP 1.4 x1, USB-C 90W x1, USB HUB, Speakers 2Wx2, Height Adj. Stand 110 mm, Display Pilot 2, 7.3 kg
Мониторът BenQ RD320U с Nano Matte панел ви потапя в работния поток за секунди, като намалява отблясъците и минимизира разсейванията, за да повиши фокуса и продуктивността, предоставяйки ненадмината яснота за максимална ефективност. С контрастно съотношение 2000:1 и премиум 4K дисплей ще се насладите на дълбоки черни тонове и висок контраст при кодиране, гледане на филми или игри, което осигурява впечатляваща визуална производителност и по-завладяващо изживяване. Разширените режими за програмиране на BenQ гарантират ясни шрифтове и по-добро разграничаване на кода, като намаляват напрежението в очите. Изберете между тъмни и светли теми и регулирайте яркостта, остротата и контраста за оптимални условия на работа. Мониторът предлага ергономични настройки с регулиране на височина, наклон, завъртане и ротация за максимален комфорт и ефективност. Мониторите за програмиране на BenQ разполагат с множество портове, включително USB Type-C за универсална свързаност и мултитаскинг, както и с интегриран KVM превключвател за безпроблемно управление на две системи от една клавиатура и мишка. Чрез USB Type-C технологията Multi-Stream Transport позволява разширяване на дисплея върху няколко монитора. 90W USB Type-C осигурява безпроблемен пренос на изображения, видео и други данни и едновременно зарежда мобилните ви устройства само с един кабел. С DualView Plus можете да работите с различни цветови режими едновременно и да персонализирате дисплея на отделни приложения или прозорци. Picture-in-Picture (PIP) и Picture-by-Picture (PBP) оптимизират работното пространство, като PIP показва вторично прозорче за мултитаскинг, а PBP разделя екрана за съдържание от няколко източника, като допринася за по-висока продуктивност. С Desktop Partition можете да организирате приложенията си в отделни зони чрез готови шаблони или персонализирани оформления. За ненадминат комфорт за очите се грижи BenQ Brightness Intelligence Gen2 (B.I. Gen2), която автоматично засича яркостта в помещението и настройва дисплея, като същевременно позволява и ръчна фина настройка. В комбинация с водещата BenQ Eye-Care технология, мониторът осигурява защита на очите и комфорт при продължителна работа.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 3W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology USB C out (MST) |
| VGA | - |
| USB-C | USB C (PowerDelivery 90W, DisplayPort Alt Mode, Data), 2x USB C Downstream |
| USB хъб | USB Type-A Downstream, USB Type-B Upstream |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -15° ~ 15° |
| Вертикално завъртане | -90° ~ 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 30 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.6 x 21.5 x 52.2 cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.